Kurz Access Bars®

1-denní praktický kurz

Co kdyby existoval způsob, jak snížit hluk v hlavě, aniž byste museli sedět v jeskyni nebo hodiny meditovat? Co kdybyste mohli stisknout tlačítko a vypnout hlásek, který vám říká, že nejste dost dobří, že toho pořád nemáte dost nebo že nemůžete dosáhnout toho, o čem sníte?  Jde to!

Již jste tuto skvělou metodu poznali a byla pro vás přínosem? Nebo jste o ní slyšeli, a chtěli byste ji umět?

Přijďte se tuto techniku naučit i vy. Je jednoduchá, účinná a naprosto pro každého.

Během jednoho dne se naučíte fungující metodu, která vám může od základu změnit život.

Jedná se o lehkou stimulaci 32 přístupových bodů na vaší hlavě. Tyto body jsou neurologicky určeny a nacházejí se na merediánových drahách našeho těla. Tyto jemné energetické dotyky dokáží ve vašem mozku spustit alfa vlny. Ty se spouští, když máme radost nebo když správně meditujeme. Nejen že vám sezení "zrelaxuje" mozek, ale také uvolní napětí kdekoli v těle a má tak vliv na přirozené samouzdravovací funkce našeho těla.

Součástí kurzu je provedení základními facilitačními technikami Access Consciousness® a seznámení se s čistícím prohlášením (mantra, pozitivní afirmace).

Díky jednomu dni můžete tuto techniku využívat nejen pro sebe, ale i pro své rodinné blízké, známé nebo své klienty. (Po celé České republice jsou skupiny lidí, kteří absolvovali kurz a pořádají výměny těchto sezení ve svém okolí.)

Během dne barsové sezení 2x přijmete a 2x jej poskytnete. Obdržíte barsový manuál s mapou přístupových bodů. V ceně je pitný režim, káva, čaj a drobné občerstvení. V pauze na oběd si můžete objednat nebo ohřát vlastní jídlo.

Pro absolvování kurzu nejsou potřeba žádné předpoklady.

Cena kurzu je stanovena společností Access Consciousness®. Absolvováním kurzu se stáváte Access Consciousness Bars Practitioner (praktik BP).

Cena kurzovného                                              7.850,- Kč (záloha 2.300,- Kč )

Opakovaný kurz a studenti do 17 let           3.900,- Kč         

Dítě do 15-ti let                                                  zdarma

Nadcházející termíny:

sobota 16. 6. 2023 - Havlíčkův Brod 9-17h

sobota 16. 7. 2023 - Rahnův dům, Rosice u Brna 9-17H